Screen%20Shot%202021-02-06%20at%2012.15_
מתחם טיפולים פסטורלי, אי של שלווה ותחושת ניתוק במרחב טבעי וירוק
 

הידרתרפיסטית שיקומית, מטפלת מוסמכת בעלת מתחם Water Clinic

רוני ליף

מאחורי 17 שנות טיפול רצוף ואני עושה שימוש בטכניקות שונות של הידרותרפיה שאותן למדתי ממיטב המטפלים מקצועיים בארץ ובעולם. טכניקות טיפול מגוונות שעיצבו את דרכי הטיפול שלי, ואותן אני משלבת בעבודתי עם מטופלי השונים, ילדים ומבוגרים.

את התמחותי המקצועית רכשתי וביססתי בבריכת "ספיבק", במרכז לנכים שברמת גן, עם אוכלוסיות בעלות נכויות ומוגבלויות. בהמשך, בחרתי להיחשף גם לפן החוויתי של עבודה במים, והצטרפתי לצוות הקסום של בריכות "סתלבט על המים" כשבמקביל הייתי גם צלמת תת ימית ב'ריף הדולפינים' שבאילת.

אהבתי הגדולה הינה עבודה שיקומית במים. כרקדנית צעירה חוויתי פציעת ספורט קשה בברך על במת המחול, ואני מכירה היטב את הפן השיקומי גם מן הצד של המטופל. שיחזרתי רצועה צולבת קדמית בברך, עברתי טיפולי פיזיותרפיה והידרותרפיה אינטנסיביים והיום אני רצה, קופצת, רוקדת ושוחה כבעבר. אין לי ספק כי הפציעה והשיקום האישי שלי הביאו אותי לבחור לעסוק בתחום השיקומי כדי להביא את מטופלי השונים לשוב לתפקוד וגם לפעילויות ספורט שפציעתם מנעה מהם לעשות.

אני מאמינה בטיפולים במים בתרומה שלהם ובהשפעתם להרגיע, לשקם, לחזק, לשפר טווחי תנועה, להרפות מתח, להוריד טונוס, לשחרר ולהשיב לגוף ולנפש בריאות איתנות ויציבה.

87279587_10156478082007242_6703947382117
water-quote-bacground.png

״ למים יש כוח, הם מזינים אותנו, הם טהורים, סוערים, נטולי פחד, שקטים וזכים.

פשוט יש להשתמש בהם בחכמה ובתבונה״.

 

לקוחות ממליצים

Screen Shot 2021-02-06 at 12.28.59.png
דריה מוזס

״לפני כעשר שנים עברתי ניתוח פריצות דיסק בגב, מאז טופלתי במגוון רב של סוגי טיפולים, לאחר הריונות ולידות חזרו הכאבים והבדיקות והסי.טי, אשר אישר פריצות דיסק. המלצת האורטופדים הייתה ניתוח, והפעם קיבוע (ניתוח קשה,תקופת ההחלמה ארוכה ואין הבטחה כי לא ישובו הפריצות). החלטתי לנסות הכול, רק כדי לא להגיע שוב לניתוח! וכך הגעתי לטיפולי הידרותרפיה אצל רוני. כבר מהטיפול הראשון כאשר רוני הציפה אותי, חלה הקלה עצומה בעוצמת הכאב, השילוב של מים חמים, חוסר משקל, שקט מלא, וטיפול בידי הזהב של רוני עושה ניסים. מי שיודע מהו כאב יום יומי, יוכל להבין מדוע בטיפול הראשון שבו לא הרגשתי כאב, התחלתי לבכות מהתרגשות. רוני יודעת לתת תחושת ביטחון במים, היא מאד חזקה פיזית ולכן מצליחה להוביל את גוף המטופל למקומות של החלמה וריפוי. עברתי מספר רב של מטפלים במים ורוני היא המקצוענית ביותר שפגשתי. מאד מאד ממליצה להיכנס למים ולתת לרוני להוביל את הטיפול, לכל בעיה וגם רק לפינוק והרגעות״.  

Screen Shot 2021-02-06 at 12.28.59.png
טל לנדאו

״הגעתי לטיפול מים אצל רוני בשבוע 39 של ההריון שלי. זו פעם ראשונה שלי בטיפול מסוג זה ורוני היתה מקצועית, רגישה וסבלנית לאורך כל הדרך. היא נתנה לי רקע על סוג הטיפול והסבירה לי מה הולך להיות בכל שלב. התחושות במהלך הטיפול ואחריו היו יוצאות דופן. היתה זו חוויה עוצמתית, ראשונית ומרגשת שקשה לתאר במילים. יצאתי עם אנרגיות מחודשות, רוגע ושלווה אמיתית. ממליצה בחום! תודה רוני!״ 

שירה

חוויה לגוף ולנפש. לא יודעת איך אפשר לתאר את רוני, אבל היא משהו בין בת-ים, פיזיותרפיסטית, פסיכולוגית, חברה ומלאכית.
ממליצה עליה בחום, למי שסובל מכאבים ולמי שצריך התנתקות קטנה מהעולם ⁦

Screen Shot 2021-02-06 at 12.28.59.png
פרנסיס

״לפני כמה ימים עשיתי טיפול מים אצל רוני בפעם הראשונה בחיי. זאת הייתה חוויה עוצמתית ביותר.
חוויה של שחרור והרפיה מוחלטת. נרגשתי שאני נמצא בידיים בטוחות שאפשרו לי לתת אמון מוחלט בתהליך של הטיפול. נתתי לרוני להוביל את הגוף שלי בתוך הבריכה המחוממת. נע מצד לצד. מרגיש איך אני מרפה עוד קצת ועוד קצת במהלך המסע הזה במים.לאחר הטיפול התחלתי להתפרץ מצחוק, צחוק של אושר מעוצמת החוויה הזאת. חייכתי והייתי המום ממה שעובר על הגוף שלי. וישר אמרתי לעצמי שמצאתי עוד עולם שאני מאוד אוהב.אני ממש ממליץ על רוני, היא ליוותה אותי ברוך ונעימות במים . ובמיוחד הרגשתי מוגן ובטוח .ממליץ בחום״

אמא של ליעד

"רוני יקרה. תודה רבה מכל הלב על היחס החם והמלבב, על זה שליעד רצה בשמחה, על קבלת פנים פשוט:נפלאה...על הסבלנות הרבה ועל האיכפתיות והנתינה".

 
מרחב לטיפולי מים

כפר שמריהו

טלפון:0544228018

Email: waterclinicisrael@gmail.com